Lot 458

Lot: 458

Paar oorbellen in “84” gemerkt verguld zilver (vermeil) telkens met een strik en een ei

pair of earrings in gilded “84” marked silver, each with a bow and an egg

Veilingdag/Auctionday 4/05/2024
Schatting/Estimation 100-300 euro