Lot 94

Lot: 94

BENOIS ALEXANDRE, alias BENOIS Aleksandr Nikolajewitch (1870 – 1960) aquarel : “Elegante dame met bloemen in een park” – 47 x 31 gemonogrammeerd en gedateerd 1940 & met een stempel in het cyrilisch van een veiling of expositie

Alexandre Benois aquarelle – with his monogram and date 1940 and with a stamp in cyrillic of an exhibition or auction

Schatting/Estimation 2000-5000 euro

BENOIS ALEXANDRE (1870 – 1960) (1)