Lot: | 94 |
Chinees marmeren miniatuurmeubeltje (allicht een huisschrijntje) met drie deuren, waarvan de middelste een met parelmoer ingelegd decor heeft – 23,5 x 18 gemerkt op verso
Chinese marble miniature armoire (presumably a house shrine) with inlay of mother of pearl – marked on the back
Auctionday | 4/05/2024 |
Estimation | 0-100 euro |