Lot: | 740 |
ERIK BAETEN & KRIS NOLMANS (20° – 21° EEUW) (met atelier in Antwerpen, Zand 1) kom in keramiek met reliëf en groen strependecor – diameter : 14,5 cm gemerkt
bowl in ceramic marked by Erik Baeten & Kris Nolmans
- euro |
Lot: | 740 |
- euro |