Lot 740

Lot: 740

ERIK BAETEN & KRIS NOLMANS (20° – 21° EEUW) (met atelier in Antwerpen, Zand 1) kom in keramiek met reliëf en groen strependecor – diameter : 14,5 cm gemerkt

bowl in ceramic marked by Erik Baeten & Kris Nolmans

Auctionday 5/05/2024
Estimation - euro