Lot: | 86 |
Paar mooie antieke Japanse vaasjes met fleshals in gemerkt porselein met een polychroom vogeldecor – hoogte : 18 cm
pair of small antique Japanese vases in marked porcelain with a polychrome decor with birds
Auctionday | 4/05/2024 |
Estimation | 100-150 euro |