Lot: | 761 |
OOST-EUROPESE SCHOOL – 20° EEUW werk in gemengde techniek met een kubistisch uitgewerkt stilleven – 28 x 38 onleesbaar getekend en gedateerd (19)51
20th Cent. East European Cubist style mixed media – signed in Cyrillic and dated (19)51
Auctionday | 5/05/2024 |
Estimation | 200-300 euro |