Lot: | 761 |
KASSAK LAJOS (1887 – 1967) (geboren in Slovakije) aquarel met een suprematistische compositie – 24 x 19 gemonogrammeerd / toegeschreven aan
Lajos Kassak watercolor – with monogram / attributed to
3/03/2024 | |
1000-2000 euro |
Lot: | 761 |
3/03/2024 | |
1000-2000 euro |