Lot: | 735 |
PEYNET RAYMOND (1908 – 1999) schaal in gemerkt massief zilver met een voorstelling getiteld “L’Arbre aux coeurs” – diameter : 20 cm – ingekaderd getekend en gedateerd (19)74
Raymond Peynet signed and (19)74 dated “L’Arbre aux coeurs” dish in marked silver – framed
Auctionday | 5/05/2024 |
Estimation | 0-100 euro |