Lot 735

Lot: 735

PEYNET RAYMOND (1908 – 1999) schaal in gemerkt massief zilver met een voorstelling getiteld “L’Arbre aux coeurs” – diameter : 20 cm – ingekaderd getekend en gedateerd (19)74

Raymond Peynet signed and (19)74 dated “L’Arbre aux coeurs” dish in marked silver – framed

Veilingdag/Auctionday 5/05/2024
Schatting/Estimation 0-100 euro

PEYNET RAYMOND (1908 – 1999) (1)