Lot: | 433 |
Drie onleesbaar getekende/gemonogrammeerde werken in gemengde techniek telkens met straatzichten in Parijs gedateerd ‘Paris 1933’
three French illegibly signed works in mixed media – dated ‘Paris 1933’
Auctionday | 4/05/2024 |
Estimation | - euro |