Lot: | 433 |
Drie onleesbaar getekende/gemonogrammeerde werken in gemengde techniek telkens met straatzichten in Parijs gedateerd ‘Paris 1933’
three French illegibly signed works in mixed media – dated ‘Paris 1933’
- euro |
Lot: | 433 |
- euro |