Lot 433

Lot: 433

Drie onleesbaar getekende/gemonogrammeerde werken in gemengde techniek telkens met straatzichten in Parijs gedateerd ‘Paris 1933’

three French illegibly signed works in mixed media – dated ‘Paris 1933’

Veilingdag/Auctionday 4/05/2024
Schatting/Estimation - euro