Lot 321

Lot: 321

Antieke Duitse Art Nouveau-milieu de table/jardini√®re in massief zilver, gemerkt “830”, met typische zweepslagornamentiek en met originele liner in geslepen kleurloos kristal – breedte : 58 – gewicht : 896 gram gedateerd 1905

antique 1905 dated German Art Nouveau centrepiece/planter in marked silver with typical whiplash ornamentation & with its original crystal liner

Auctionday 4/05/2024
Estimation 800-1500 euro