Lot: | 321 |
Antieke Duitse Art Nouveau-milieu de table/jardinière in massief zilver, gemerkt “830”, met typische zweepslagornamentiek en met originele liner in geslepen kleurloos kristal – breedte : 58 – gewicht : 896 gram gedateerd 1905
antique 1905 dated German Art Nouveau centrepiece/planter in marked silver with typical whiplash ornamentation & with its original crystal liner
Auctionday | 4/05/2024 |
Estimation | 800-1500 euro |