Lot 263

Lot: 263

RUSSISCHE SCHOOL – 20° EEUW olieverfschilderij op doek met een abstracte compositie – 67 x 79 met monogram en gedateerd (19)70

20th Cent. Russian abstract oil on canvas with a monogram and with (19)70 date

Estimation 100 - 1000 euro