Lot 261

Lot: 261

RODCHENKO ALEXANDER (1891 – 1956) olieverfschilderij op paneel met een abstracte compositie – 24 x 24 gemonogrammeerd “P. 20”, waarschijnlijk gedateerd (19)20

20th Cent. Russian abstract oil on panel – with the monogram of Alexander Rodchenko and probably dated (19)20

Estimation 1000 - 10000 euro

RODCHENKO ALEXANDER (1891 – 1956) (3)