Lot: | 146a |
STRUYS LOUIS (19° EEUW) olieverfschilderij op porselein : “Luit spelende man” – 16 x 16 getekend en gedateerd “Anvers (18)82”
19th Cent. Belgian oil on porcelain – signed Louis Struys and dated (18)82
Auctionday | 4/05/2024 |
Estimation | 0-100 euro |