Lot: | 130 |
Negentiende eeuwse in leder ingebonden bijbel met koperbeslag, gedateerd 1864
19th Cent. leather bound bible with mountings in brass, dated 1864
Auctionday | 4/05/2024 |
Estimation | 0-100 euro |
Lot: | 130 |
Auctionday | 4/05/2024 |
Estimation | 0-100 euro |