Lot: | 130 |
Negentiende eeuwse in leder ingebonden bijbel met koperbeslag, gedateerd 1864
19th Cent. leather bound bible with mountings in brass, dated 1864
0-100 euro |
Lot: | 130 |
0-100 euro |