Lot 115

Lot: 115

INDIA / GUJARAT – 18°/19° EEUW zgn “Kaia” : grote gesculpteerde nis in zandsteen welke ingebouwd werd naast de toegang van een haveli (koopmanswoning op de zijderoute) en waarin een olielamp werd geplaatst die, wanneer aangestoken, erop wees dat reizigers er een onderkomen voor de nacht konden vinden – 55 x 31 cm

18th/19th Cent. Indian Gujarat haveli “Kaia” niche in sandstone (in which one placed an oil lamp for travelers)

Estimation 300 - 500 euro