Lot: | 115 |
Chinese gedekselde pot uit de Republiek-periode in gemerkt porselein met een polychroom figurendecor – diameter : 19 cm
Chinese Republic period lidded pot in marked porcelain with a polychrome decor with figures
100 - 200 euro |