Lot 86

Lot: 86

Chinese bowl in gemerkt porselein met een polychroom decor met hoenderen – diameter en hoogte : 18,5 en 8 cm

Chinese bowl in marked porcelain with a polychrome decor with poultry

Schatting/Estimation 400-500 euro