Lot 742

Lot: 742

ERIK BAETEN & KRIS NOLMANS (20° – 21° EEUW) (met atelier in Antwerpen, Zand 1) set van vier siervaasjes in keramiek met reliëf en groen strependecor – hoogtes van 9,5 tot 15,5 cm drie ervan zijn onderaan gemerkt

four small vases in ceramic by Erik Baeten & Kris Nolmans of which three are marked

Veilingdag/Auctionday 5/05/2024
Schatting/Estimation - euro