Lot: | 713 |
BAUR LUIS (20° – 21° EEUW) (DU) olieverfschilderij op doek met een sterk geabstraheerde compositie getiteld (op verso) “Les Favelas” – 116 x 90 getekend en op verso getekend en gedateerd 2024
21st Cent. German oil on canvas – signed Luis Baur, also signed, titled and dated 2024 on the back
1000-2000 euro |