Lot 469

Lot: 469

Antiek Chinees niervormig schaaltje in gemerkt porselein met een polychroom decor – breedte : 18,5 cm

antique Chinese bowl in marked porcelain with a polychrome decor

Veilingdag/Auctionday 4/05/2024
Schatting/Estimation 0-20 euro