Lot: | 469 |
Antiek Chinees niervormig schaaltje in gemerkt porselein met een polychroom decor – breedte : 18,5 cm
antique Chinese bowl in marked porcelain with a polychrome decor
0-20 euro |
Lot: | 469 |
0-20 euro |