Lot: | 159 |
Paar mogelijk achttiende eeuwse plaketten in faïence van Delft, gemerkt IVRB 1744, met een barokke vorm en polychroom decor – 22,5 x 24,5
pair of presumably 18th Cent plaques in ceramic from Delft, marked IVRN 1744, with a baroque style design and polychromed decor
0-500 euro |