Lot: | 145 |
LEEGENHOEK C. (19° – 20° EEUW) olieverfschilderij op doek : “Meisje aan toegangspoort” – 82 x 101 getekend en gedateerd 1897
19th Cent. Belgian oil on canvas – signed C. Leegenhoeck and dated 1897
0-250 euro |
Lot: | 145 |
0-250 euro |