Lot: | 981 |
VERHAEGEN DIRK (° 1950) twee litho’s telkens met een geometrisch-abstracte compositie – 71 x 56 getekend en gedateerd 1977
two 20th Cent. Belgian lithographs – signed Dirk Verhaegen and dated 1977
- euro |
Lot: | 981 |
- euro |