Lot: | 772 |
CORNEILLE (1922 – 2010) (1922 – 2010) aquarel met een abstracte compositie – 23,5 x 31 getekend en gedateerd (19)54
Corneille signed and (19)54 dated aquarelle with an abstract composition
1000-2000 euro |
Lot: | 772 |
1000-2000 euro |