Lot: | 719 |
Gemonogrammeerd 20° eeuws suprematistisch werk in gemengde techniek (met collage) : “Abstracte compositie” – 25 x 20
monogrammed 20th Cent. mixed media (with collage) with a suprematist composition
0-500 euro |
Lot: | 719 |
0-500 euro |