Lot 405

Lot: 405

TSHITE (CONGO – 20° EEUW) olieverfschilderij op doek : “Vissers” – 51 x 75,5 getekend en gedateerd (19)92

Congolese oil on canvas – signed Tshite and dated (19)92

Schatting/Estimation 200-400 euro

TSHITE (20° EEUW) (2)
TSHITE (20° EEUW) (2)