Lot 185

Lot: 185

LUCEBERT (1924 – 1994) (1924 – 1994) aquarel : “Beest” – 30,5 x 23 getekend en gedateerd (19)76 – III – 3

Lucebert signed aquarelle dated (19)76

Schatting/Estimation 400-700 euro

LUCEBERT (1924 – 1994) (2)
LUCEBERT (1924 – 1994) (2)