Lot 173

Lot: 173

LÉGER FERNAND (1881 – 1955) gouache : “Compositie” – 29 x 22 gemonogrammeerd met op verso een nummer “180006/22” en een stempel van de David Burliuk collectie (David Burliuk (1882 – 1967) was een Russisch-Amerikaans avant garde kunstenaar) prov : verzameling van Mary Burliuk Wanneer Léger in februari 1943 in New York is, leert hij tijdens een etentje bij Arshile Gorky David en Mary Burliuk kennen.

Fernand Léger gouache – with his monogram with on the back a number and a stamp of the Burliuk collection (David D. Burliuk was a Russian-American artist) prov : collection of Mary Burliuk

Schatting/Estimation 3000-10000 euro

LÉGER FERNAND (1881 – 1955) (1)