Lot 138

Lot: 138

Achttiende eeuws Nederlands Lodewijk XVI-secretairemeubel in notelaar met ingelegde filets versierd en met vier laden, een neervallend werkblad en twee deuren – ca 1780 met een certificaat (van aankoop) van Axel Vervoordt dd 1985

18th Cent Dutch Louis XVI style bureau in walnut with fine inlaid bandings with certificate by Axel Vervoordt

Schatting/Estimation 500-800 euro