Lot 112

Lot: 112

EUROPA – 19° EEUW olieverfschilderij op doek van de Franse of Engelse school : “De kleine Midget-kunstenaar” – 30 x 24 onduidelijk getekend en gedateerd 1891

late 19th Cent. illegibly signed French or English oil on canvas – dated 1891

Schatting/Estimation 100-300 euro