Lot 829

Lot: 829

Lot van een ovaal en een rond korfje en een klein bordje in gemerkt massief zilver, telkens met een geajoureerde rand – gewicht : 230 gram

an oval and a round sweets’ basket in marked silver

Schatting/Estimation 50-100 euro