Lot 816

Lot: 816

LATASTER GER (1920 – 2012) litho op handgeschept papier n° 21/50 : “Compositie” – 31,5 x 42,5 getekend en gedateerd 1992

20th Cent. Dutch lithograph – signed Ger Lataster and dated 1992

Veilingdag/Auctionday 3/10/2021
Schatting/Estimation 60-100 euro

LATASTER GER (1920 – 2012) (4)