Lot 809

Lot: 809

Vroeg negentiende eeuwse zgn soezenmand uit het Hollandse Empire-tijdperk in massief zilver gemerkt en gedateerd 1817 – breedte : 29 cm – gewicht : 924 gram

early 19th Cent. Dutch Empire style sweets’ basket in marked silver , dated 1817

Schatting/Estimation 700-1000 euro