Lot 789

Lot: 789

BRUNI BRUNO (° 1935) kleurlitho met een abstracte compositie – 59,5 x 45 getekend en gedateerd (19)68

20th Cent. lithograph printed in colors – signed Bruno Bruni and dated (19)68

Veilingdag/Auctionday 3/10/2021
Schatting/Estimation - euro

BRUNI BRUNO (° 1935) (1)
BRUNI BRUNO (° 1935) (1)