Lot 783

Lot: 783

Reeks van drie vrij zeldzame 18° eeuwse schalen met fijngegolfde rand in fraai Delfts aardewerk, gemerkt “De Porceleyne Claeuw” met een rijk polychroom (!!) pauwenstaartendecor – diameter : 23 cm afgebeeld in “Les faiences de Delft” van Louis de Neuville (editie Jacques Grancher)

set of three 18th cent. plates in marked ceramic from Delft with a rare polychrome peacock-tail decor

Schatting/Estimation 300-500 euro