Lot 782

Lot: 782

EUROPA / NEDERLAND – 17°/18° EEUW (?) paar balustervazen (met oude restauraties) in kleurloos kristalglas met beschilderingen, telkens met drie wapenschilden – hoogte : 33 cm

pair of European maybe 17th/18th Cent. Dutch vases in clear glass with painted crests and ornamentation

Schatting/Estimation 250-400 euro