Lot 781

Lot: 781

VLAANDEREN – 16°/17° EEUW zgn “grape” op drie pootjes en met greep in brons, gemerkt ” IPK” – hoogte : 22,5 cm

16th/17th Cent. Flemish “grape” cookingpot in bronze, marked ” IPK “

Schatting/Estimation 500-1000 euro