Lot 348

Lot: 348

BERTIL VALLIEN (° 1938) – BODA-AFORS unicaat : bowl in kleurloos glas met ingelegde/ingesmolten oranje vegetale vormen – hoogte en diameter : 11 en 15,8 cm gemerkt, getekend en genummerd V201 : 160

unique Bertil Vallien Kosta-Afors bowl in frosted clear glass with inlaid orange vegetal motifs – marked, signed and numbered

Schatting/Estimation 200-400 euro