Lot 331

Lot: 331

SCHOONHOVEN JAN (1914 – 1994) litho n° 68/100 : “Abstracte compositie” – 47 x 29 getekend en gedateerd 1987

Jan Schoonhoven typical abstract lithograph – signed and dated 1987

Schatting/Estimation 500-700 euro

SCHOONHOVEN JAN (1914 – 1994) (1)