Lot 310

Lot: 310

VANDENBRANDEN GUY (1926 – 2014) kleurlitho (Epreuve d’Artiste) met een typische geometrisch-abstracte compositie – 32 x 24 getekend en gedateerd (19)82

20th Cent. Belgian abstract lithograph printed in colors – signed Guy Vandenbranden and dated (19)82

Schatting/Estimation 50-80 euro

VANDENBRANDEN GUY (1926 – 2014) (3)