Lot 303

Lot: 303

INGEBORG LUNDIN (1921 – 1992) – ORREFORS “Ariel” bowl in kleurloos glas met sterk gestileerd bladerendecor in het blauw – hoogte en diameter : 8 en 24,5 cm getekend, gemerkt, gedateerd (19)68 en genummerd 337-68

Ingeborg Lundin Orrefors “Ariel” bowl in clear and blue glass – signed, marked, dated 1968 and numbered

Schatting/Estimation 300-500 euro