Lot 217

Lot: 217

ENGELAND – ca 1590/1600 uitzonderlijke zgn “Wainscot – Exeter” – armstoel in gesculpteerde eik en met een ingelegde rug met een soort stamboommotief bekroond met een buste van Elisabeth I behoorde in de 16° eeuw zeker tot een rijke en belangrijke familie

late 16th Cent. Elisabethan “Wanscot – Exeter” armchair in oak with an inlaid back (with a bust of Queen Elisabeth I)

Schatting/Estimation 500-2000 euro