Lot 1043

Lot: 1043

Uitgebreid slaapkamerensemble van ca 1905 in wortelhout (loupe d’amboine) versierd met ingelegde filets en met motieven in marqueterie (van andere houtsoorten en parelmoer) – bestaande uit een grotere en een kleinere (met applieken) spiegel, een driedeurskast, een groot bed, twee stoelen, paar nachttafels en commode, telkens met mooi marmeren blad – ca 1905

antique bedroom suite to be dated around 1905 in burr wood (loupe d’amboine) with inlay and marquetry : two mirror (the small one with lights), two chairs, a pair of bedside cabinets, a bed, a wardrobe and achest of drawers

Schatting/Estimation 0-200 euro