Lot 103

Lot: 103

GLÜDER GERHARD (WEST-DUITSLAND – 20° EEUW) uitzonderlijk unicaat : designkan in massief zilver , gemerkt “935”, met cilindervormige corpus met uitgestulpte organische ruitvormpjes , met ranke teut en met zijwaartse notelaren greep – hoogte : 24 cm – gewicht : 796 gram dit stuk werd slechts 1 maal tentoongesteld in 1959 tijdens de expositie , ivm “Kannen” georganiseerd door Prins Bernadotte – bijna alle stukken (steeds unicaten !) van deze designer bevinden zich in musea hoogte : 24 cm – gewicht : ca. 792 gram gemonogrammeerd

unique fifties’ Gerhard Glüder pitcher in marked silver with wooden grip – with his monogram this piece was exhibited in 1959 during an “Kannen” exhibition organised by Prince Bernadotte nearly all (always unique) pieces of this designer are in museums

Schatting/Estimation 1000-3000 euro