Lot: | 742 |
ERIK BAETEN & KRIS NOLMANS (20° – 21° EEUW) (met atelier in Antwerpen, Zand 1) set van vier siervaasjes in keramiek met reliëf en groen strependecor – hoogtes van 9,5 tot 15,5 cm drie ervan zijn onderaan gemerkt
four small vases in ceramic by Erik Baeten & Kris Nolmans of which three are marked
- euro |