Lot: | 70 |
Mooi zeventiende/achttiende eeuws Chinees Kang Hsi-bord in gemerkt porselein met een Famille Verte-decor met stilleven – diameter : 22,5 cm
17th/18th Cent. Chinese Kang Xi period plate in marked in porcelain with a Famille Verte decor
100-500 euro |